Ara
İLETIŞIM

Daha Hafif Ve Daha Güçlü Yapılabileceğini Kanıtladık

Yeni bir soğuk çekme tekniği ile poyra üniteleri yenilendi.

Poyra ünitesi, her tekerin eksenini çevreler ve ileri itme, dönme ve durma gibi farklı kuvvetleri taşır. Tekerleklere güç aktarırken, aracın tüm ağırlığını desteklemek için yeteri kadar güçlü olmaları gerekir. Ancak, daha hafif rulmanlara sahip araçlar daha iyi tutuşa sahip olduğundan biz de daha hafif göbek üniteleri üretmek için bir yol bulmamız gerektiğine karar verdik.

Birçok araştırma ve deneyden sonra, geleneksel 1200°C'de sıcak döküm methodunun yerini alacak yeni bir soğuk döküm methodu geliştirdik. Böylelikle, tek bir parça demiri anında dökebiliyor, ayrıca demirin kendi gücünü de artırarak, ortaya daha güvenilir, daha hafif ve daha kompakt rulmanlar çıkarıyoruz. Yeni yöntem kullanılırken, yüksek sıcaklıklar üretmeye gerek kalmadığından, işlemin çevreye olan etkisini de böylece azaltmış oluyoruz.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.