Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

523 sonuçlar

Steel plant saves around €70,000 with spherical roller bearings from NSK

(2021-07-19)
Steel plant saves around €70,000 with spherical roller bearings from NSK - For the past four years a hot rolling mill at a steel plant in Spain had been experiencing unexpectedly short bearing life, leading to costly production stoppages.

Machine tool builder benefits from NSK motion control solutions

(2021-07-12)
Machine tool builder benefits from NSK motion control solutions - Euromac, a global specialist in the design and manufacture of punching and bending machines, is benefitting from NSK ball screws, linear guides and bearings in two high-profile recent projects.

Monocarrier units in radiotherapy machines

(2021-07-05)
Monocarrier units in radiotherapy machines - A leading manufacturer of radiotherapy machines is using a Monocarrier linear drive unit from NSK to perform the precise movements and adjustments of the emitter, which projects the finely dosed X-rays or proton beams that kill cancer cells.

Automotive plant saves €577,000 a year by switching to NSK linear guides

(2021-06-28)
Automotive plant saves €577,000 a year by switching to NSK linear guides - After suffering an average of four linear guide failures a month on its process-critical component washing machines, a major automotive plant in Mexico is enjoying significant savings having switched to NH series linear ...

Correct bearing mounting tools and training bring savings to glass recycling plant

(2021-06-21)
Correct bearing mounting tools and training bring savings to glass recycling plant - A short training session and the use of professional tools from NSK: with these two simple measures, a company in the glass recycling industry was able to reduce the manpower costs required for bearing replacement ...

NSK, EV motorları için dünyanın en hızlı bilyalı rulmanını geliştiriyor

(2021-06-14)
NSK, elektrikli araç (EV) motorları için 1,8 milyon dmN'nin(1) üzerine çıkan ultra yüksek hızlı üçüncü nesil bilyalı rulmanlar geliştirdi.

NSK DH/DS serisi lineer kılavuzları ile daha uzun çalışma ömrü

(2021-06-07)
Yeni uzun ömürlü DH/DS serisi ile NSK, şirketin standart alternatifine oranla iki kat daha uzun ömür sağlayan lineer kılavuzlar sunabiliyor.

Sürekli döküm çevrim içi eğitim modülü NSK Academy platformunda kullanıma sunuldu

(2021-06-02)
Büyük beğeni toplayan NSK Academy çevrim içi platformuna, sürekli döküm adlı yeni bir eğitim modülü dahil edildi.

NSK, dairesel enterpolasyon sırasında takım tezgâhı kadran hatalarını azaltıyor

(2021-05-21)
Dairesel enterpolasyon sırasında takım tezgâhı kadran hatalarının görülmesi bilinen bir sorundur. NSK'nin yenilikçi yapısı sayesinde bu istenmeyen olayın etkilerini azaltmak mümkündür.

Training and professional tools extend bearing service life

(2021-05-17)
Training and professional tools extend bearing service life

NSK bearings with patented cage elevate performance

(2021-05-10)
NSK bearings with patented cage elevate performance - A new series of NSK spherical roller bearings with a patented cage design is set to provide general industry with new levels of productivity, reliability and load capacity.

NSK Monocarrier üniteleri, tıbbi laboratuvar örneklerinin hassas ve hızlı bir şekilde işlenmesini sağlıyor

(2021-05-06)
Tıbbi teknoloji alanına yönelik olarak otomatikleştirilmiş analiz ekipmanları üreten bir şirket, örnekleri hem hızlıca hem de hassas bir şekilde işlemek için iki eksenli lineer bir sistem kullanıyor.

Investing in NSKHPS bearings provides steel plant with sizeable savings

(2021-05-05)
Investing in NSKHPS bearings provides steel plant with sizeable savings - By replacing plain-bush bearings with NSKHPS spherical roller bearings from NSK, a steel plant has eliminated six bearing failures a year on its walking beam to deliver savings of €15,556 per annum.

Tarım sektörü NSK rulmanları ile güç aktarma güvenilirliğini artırabilir

(2021-04-30)
Tarım sektöründeki araçlar ve makineler için güç aktarma çözümleri, merkezinde tipik olarak yüksek tork ve yüksek yük olan farklı performans taleplerini karşılamak durumunda.

NSK, MCM ile sürdürdüğü 30 yıllık ortaklığını yeni projesiyle kutluyor

(2021-04-26)
Başarılı mühendislik ortaklıkları; güven, yenilik, sınıfındaki en iyi kalite, teknik mükemmellik ve kapsamlı destek gibi birbirinden farklı faktörlere dayanıyor. Örneğin, bu yapı taşları NSK ile öncü takım tezgâhı üreticisi MCM Spa arasındaki 30 yıllık güçlü ortaklığın temelini oluşturuyor.

NSK, NWG'e güçlü bir destek sunuyor

(2021-04-19)
Almanya Munderkingen'de yer alan ve şirketin çift sıralı bilyalı rulman ürün yelpazesinin tamamını üretmek üzere uzmanlaşmış NSK tesisinde üretilen ürünlerin yaklaşık %30'u NWG (Neuweg) markasını taşıyacak.

Yeni makine başarılı IMSA-NSK iş birliğine dayanıyor

(2021-04-12)
IMSA'nın yeni MF1000-3T derin delik delme makinesi, NSK'nin Avrupa takım tezgâhı pazarı için DIN standardında sağladığı vidalı millerden yararlanıyor. Bu hamle, IMSA ve NSK arasındaki çok sayıda makine modelinin geliştirilmesini kapsayan uzun süreli ilişkiye dayanıyor.

Çelik fabrikasında yaşanan rulman arızalarını çözmeye yönelik NSK eğitimi

(2021-04-07)
Bir çelik üreticisi tesisindeki çubuk haddesi yataklarında, hatalı ara bilezikler kullanıldığının farkında olmayan bakım teknisyenleri sıklıkla rulman arızalarıyla karşılaşıyor ve yüksek maliyetli, acil parça değişimleri yapıyorlardı.

NSK'nın lineer kılavuzları, ETEL'in yarı iletken üretimine hız ve hassasiyet katarak yardımcı oluyor

(2021-03-29)
NSK'nın NH serisi lineer kılavuzları yarı iletken üretimi için bir hareketli platform üreticisine, müşterilerine öncesine oranla daha fazla hız ve hassasiyet sağlayan bir çözüm sunmasına yardımcı oluyor.

Toyota'dan NSK'ye iki tedarikçi ödülü

(2021-03-17)
Toyota Motor Europe (TME), NSK Avrupa'yı Tedarik kategorisinde Tanınma Belgesi Ödülüne ve Kalite kategorisinde Üstün Başarı Ödülüne layık gördü.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.