Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Sonuçlar:

609 sonuçlar

Yeni kesme tesisi, Avrupa’da NSK lineer kılavuz kullanıcıları için teslim sürelerini azaltacak

(2024-04-22)
NSK'nın sınıfının lideri lineer kılavuzlarının Avrupa’da faaliyet gösteren kullanıcıları artık NSK'nın Hollanda'daki yeni son teknoloji ürünü kesim tesisinden yararlanabilirler.

NSK, ortak çalışmayla son derece özelleştirilebilir robot el sistemi geliştiriyor

(2024-03-25)
NSK ve Alman Havacılık ve Uzay Merkezi, özellikle hizmet sektöründe manuel görevleri otomatikleştirmeye yardımcı olacak bir robot el sistemi geliştiriyor.

NSK, sahada kullanım için gres bozulması teşhis teknolojisi geliştirdi

(2024-03-11)
NSK dünyada bir ilki geliştiriyor: Yağlama için kullanılan gresin kalan ömrünü yüksek hassasiyetle, hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etme yöntemi.

NSK prestijli üç ödülün sahibi oldu

(2024-02-26)
Rulman ve lineer hareket çözümlerinde dünya lideri olan NSK, 2023 yılını teknik başarı, ÇSY (çevre, sosyal ve yönetişim), personel çeşitliliği ve kapsayıcılığı dahil olmak üzere bir dizi önemli iş alanındaki yenilikçi çalışmalarını yansıtan üç önemli ödül ve takdirle kutlayarak bitirdi.

Elektrikli enjeksiyon kalıp makinaları, yeni NSK vidalı millerin avantajlarından yararlanıyor

(2024-02-12)
NSK, yüksek yük altında çalışan tahrik sistemi uygulamaları için vidalı millerin yüksek hızlı, ısıya dayanıklı bir türü olan gelişmiş HTF-SRM serisini piyasaya sürüyor.

NSK, hizmet robotu uygulamaları için Active Caster ünitesini geliştirdi

(2024-01-15)
Hareket kontrolü uzmanlığıyla dünya lideri olan NSK'nın geliştirme mühendislerinden oluşan uzman ekibi, insanlarla yan yana çalışan robotları daha fazla iş yerinde yaygınlaştırma çalışmalarının bir parçası olarak yardımcı robotların (cobot) hareket kabiliyetini geliştirmenin yeni bir yolunu buldu: ...

Dünyada bir ilk: Ultrasonik muayene ile rulman ömrünün çok daha yüksek bir doğrulukla tahmin edilmesi artık mümkün

(2024-01-08)
NSK, yıllarca devam eden araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından birçok rulmanın temel dinamik yük oranını, eşdeğer yuvarlanma temas yorulması ömrünün iki katına kadar artacak şekilde revize etmektedir (tasarım veya malzemelerde herhangi bir değişiklik olmadan).

NSK Çin'deki Ar-Ge merkezini ve genel müdürlüğünü genişletiyor

(2023-12-11)
Dünyanın önde gelen rulman, lineer hareket çözümleri ve direksiyon sistemleri üreticilerinden biri olan NSK'nın büyük yatırımı, şirketin Çin'deki Ar-Ge merkezini ve genel müdürlüğünü genişletmesini sağlayacak.

NSK, evcil hayvan maması fabrikasının toplam ekipman verimliliğini yükseltmesine yardımcı oluyor

(2023-12-04)
Büyük bir İngiliz evcil hayvan maması üreticisi, toplam ekipman verimliliğini 3 puan yükseltmek amacıyla daha iyi makine kullanımı gerçekleştirmek istediğinde, rulman uzmanı NSK'daki uzmanlara bu iyileştirme hedefine yardımcı olmak için süreçleri ve sistemleri değerlendirmelerini sormaya karar ...

NSK Europe, 2022-2023 mali yılında çevre konusunda önemli ilerleme kaydetti

(2023-11-27)
NSK Europe, şirketin nihai karbon-nötr hedefine doğru ilerlerken son 12 ayda bir dizi önemli ölçümde ciddi ilerleme kaydedilmesiyle birlikte çevresel referanslarında iyileştirmeler yapmaya devam ediyor.

NSK, 2023 Avrupa Distribütör Konferansına ev sahipliği yaptı

(2023-11-20)
NSK, “İnsanlar, Ürünler, İş Birliği” sloganıyla, yakın zamanda Sicilya'nın göz alıcı kıyı beldesi Giardini Naxos’ta bu yıl yeniden düzenlenen prestijli Avrupa Distribütör Konferansına ev sahipliği yaptı. 18-21 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen bu prestijli etkinliğe Avrupa genelinde 22 ...

Çelik haddeleme tesisi, NSK rulmanlarını kullanmanın avantajlarından faydalanıyor.

(2023-11-13)
Bir çelik haddeleme tesisinde pilger milinde kullanılan rulmanlarda arızaların düzenli aralıklarla tekrar etmesi üzerine, tesis güvenilir ve ekonomik bir çözüm sunması için NSK'nın uzmanlığına ve deneyimine başvurdu.

NSK, büyük ölçekli açık deniz rüzgar türbini araştırma projesi için seçildi

(2023-11-06)
NSK, Japon Hükümeti’nin Yeni Enerji ve Endüstriyel Teknoloji Geliştirme Kurumu (NEDO) tarafından finanse edilen büyük bir araştırma projesi katılımcılarından biri olarak seçildiğini duyurdu.

NSK İtalya, Padua Üniversitesi araba yarışı takımına sponsor oldu

(2023-10-30)
NSK İtalya, öğrenciler için prestijli bir uluslararası araba yarışları etkinliği olan Formula SAE 18. serisinde Padua Üniversitesi’nin işbirliği sponsorları arasında olmaktan gurur duydu.

NSK rulmanları dünya standartlarında tasarım ve hesaplama yazılımlarında kullanılıyor

(2023-10-16)
NSK, makina tasarımı üzerinde çalışan mühendisler için teknik hesaplama yazılımı geliştiren sektör lideri iki şirket olan MESYS ve KISSsoft'a makaralı rulman verileri sağlamaya başlayacak.

Agritechnica 2023: Dayanıklı NSK rulmanları, toprak dostu tarım çözümlerini destekliyor

(2023-10-09)
Agritechnica 2023:Salon 15’te C12 numaralı stantta ziyaretçilerle buluşacak şirket, tarım makineleri üreticilerinin daha iyi performansla birlikte, sürdürülebilirlik ve ekonomi yönünden de avantajlar elde etmek için en son rulman teknolojilerinden yararlanmalarına yardımcı olma konusundaki ...

NSK, elektriksel korozyona dayanıklı rulman ürün gamını genişletiyor

(2023-10-02)
Performans değerlendirmelerinin tamamlanmasının ardından, NSK artık elektrikli araçlarda kullanılan e-Axle konsepti olarak da bilinen, elektriksel korozyona dayanıklı aks rulmanları için daha geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

NSK rulmanları hazır gıda tesisinde büyük tasarruf sağladı

(2023-10-02)
NSK rulmanları hazır gıda tesisinde büyük tasarruf sağladı - Büyük bir hazır gıda üreticisi, kesici hatlarındaki rulmanlarda tekrarlayan arızalar yaşamaya başladığında, NSK Life-Lube® yataklamalı rulman ünitelerine geçiş yaparak öncelikle kayıp üretimin ortadan kaldırılması sayesinde 130.000 ...

Yalıtım malzemeleri üretim tesisi, NSK rulmanlarıyla yılda 648.880 Euro tasarruf sağlıyor

(2023-09-18)
Yalıtım tesisi, NSK rulmanları sayesinde yılda 648.880 Euro tasarruf ediyor - İnşaat endüstrisi için yalıtım ürünleri üreten bir önde gelen üretici, bant testere makinelerinde tekrarlayan rulman arızalarını çözmek için NSK'dan yardım istedi.

NSK, EMO Fuarında vidalı mil için durum izlemesini canlı olarak gösterecek

(2023-09-11)
EMO Hannover 2023 fuarındaki 7. Salon C42'deki stant üzerindeki ana odak noktası, NSK Grubu üyesi Brüel & Kjær Vibro (B&K Vibro) tarafından geliştirilen bir durum izleme sisteminin canlı bir gösterimi olacak.