Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

551 sonuçlar

NSK Newark tesisinde yağmur suyu toplama sistemini devreye alıyor

(2022-05-02)
Rulman ve lineer hareket uzmanı NSK'nın İngiltere’deki Newark üretim tesisi şebeke suyu tüketimini yılda yaklaşık 200.000 litre azaltacak bir yağmur suyu toplama sistemini devreye alıyor.

NSK, biyoplastik kafese sahip dünyanın ilk rulman serisini piyasaya sürüyor

(2022-04-20)
NSK 2021'de rulmanlar için geliştirdiği dünyadaki ilk biyoplastik kafesin ardından şimdi de ilk ürün yelpazesini piyasalara sürmeye hazırlanıyor. Yeni ısıya dayanıklı kafes, klimalardaki fan motorları için ideal olan 608, 6201 ve 6202 sabit bilyalı rulman serisiyle birlikte sunulacak.

Derin delik işleme ustaları NSK ürünlerinden vazgeçemiyor

(2022-04-04)
NSK'nın taşlanmış vidalı milleri, lineer makaralı kılavuzları ve süper hassas bilyalı rulmanları, özellikle otomotiv sektöründe kalıp yapımı uygulamalarında popüler olan özel derin delik işleme makineleri alanında IMSA'nın uzmanlığını korumasına yardımcı oluyor.

NSK Silver-Lube® rulmanları, şişeleme hattı konveyöründeki yıkama akışkanlarına karşı dayanıklıdır

(2022-03-21)
Proses akışkanları ile temasın kaçınılmaz olduğu işlemlerde, zamanından önce arızalanan uygunsuz şekilde belirlenmiş rulmanlar, bakım işçiliği ve üretim kesintileri açısından maliyetli olabilir.

Kağıt endüstrisi yeni NSK akademi kursundan çok fayda görecek

(2022-03-08)
Giderek daha popüler hale gelen NSK akademisi çevrim içi platformunda kağıt hamuru ve kağıt uygulamaları için yeni bir eğitim modülü mevcuttur.

Enjeksiyon döküm için ileri düzey otomasyon

(2022-02-28)
NSK lineer kılavuzları ve makaralı rulmanları, Campetella Robotic Center tarafından üretilen endüstriyel robotlar da dahil olmak üzere plastik enjeksiyon döküm işlemleri için birçok gelişmiş otomasyon sisteminde kullanım alanı bulmaktadır.

NSK'nın NH/NS serisi lineer kılavuzları, giysi ve tekstil baskı makinelerine fayda sağlıyor

(2022-02-14)
Hazır giyim, konfeksiyon ve ev tekstili endüstrileri için yüksek hızlı endüstriyel dijital yazıcıların geliştirilmesinde ve üretilmesinde lider olan bir uzman, NSK'nın NH/NS serisi lineer kılavuzlarının birçok özelliğinden faydalanıyor.

Stadler Rail, NSK'nın durum izleme yan kuruluşu olan B&K Vibro'yu tercih etti

(2022-02-10)
NSK Group'un bir parçası olan Brüel & Kjær Vibro (B&K Vibro), son teknoloji ürünü VCM-3 durum izleme sistemini (CMS) Berlin metrosundaki (U-Bahn) 606 adet raylı vagona kurmak için Stadler Rail ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladı.

NSK Life-Lube® rulmanları sebze yıkama işlemlerinin güvenilirliğini artırır

(2022-01-24)
Gıda sektöründe rulmanlardan başta uzun hizmet ömrü, yüksek hız özelliği, hijyenik çalışma ve sağlam sızdırmazlık teknolojisi olmak üzere çok sayıda önkoşul talep ediliyor.

NSK, sürekli döküm makinesi uygulamasında rulman ömrünü iki katına çıkarıyor

(2022-01-17)
NSK, sürekli döküm makinesi uygulamasında rulman ömrünü iki katına çıkarıyor

NSK, AS serisi lansmanı ile A serisi Diskaro Poyraları yeniliyor

(2022-01-13)
NSK, tarım endüstrisinin en son gereksinimlerini karşılama sorumluluğunun bir parçası olarak yenilenmiş A-serisi Diskaro Poyra rulman ünitesini piyasaya sunuyor. Yeni AS serisi Diskaro Poyra'ları, Avrupa çapında hızlı teslimat talebini karşılamak için stoktan satışa sunulacak.

NSK'nın kendinden yağlamalı sabit bilyalı rulmanları, kriyojenik uygulamalar için geliştirilen dalgıç pompalarda kullanılıyor

(2022-01-05)
NSK tarafından geliştirilen yağlama gerektirmeyen rulmanlar, hidrojen ve LNG gibi kriyojenik gazların işlenmesi sürecinde kullanılan dalgıç pompaların önemli bir parçası haline geldi.

Beş NSK Avrupa üretim tesisinin tamamı yeşil elektrik kullanıyor

(2021-12-20)
NSK, Ingiltere’nin Newark (endüstriyel rulmanlar ve lineer kılavuzlar) ve Peterlee (otomotiv rulmanları) bölgesinde bulunan iki üretim tesisinin elektrik sağlayıcısıyla, rüzgar enerjisinden üretilen "yeşil elektrik" tedarikini sağlayan bir sözleşme imzaladı.

NSK'nın geliştirdiği inovasyon sayesinde madencilik sektöründeki eski bir rulman sorunu aşıldı

(2021-12-13)
NSK kapsamlı problem çözme yeteneklerini ve deneyimini sunarak maden ve taş ocaklarında köklü bir sorunun çözülmesini sağladı. Madenlerin sert ortamlarında çalışan bir çok konveyörde kafa, kuyruk, sürücü ve gergi kasnağı üzerindeki rulmanlar erken bozuluyor.

Dalga santrali ile yenilikçi elektrik üretiminde NSK imzası

(2021-12-06)
Dalga enerjisi, küresel çapta gerektiği şekilde kullanılmayan en büyük yenilenebilir enerji kaynağıdır. Dalgaların hareketinden açığa çıkan enerjiyi depolamak, gelecek nesiller için önemli bir elektrik üretim yöntemi haline gelme potansiyeline sahiptir.

NSK Life-Lube® rulmanları, gıda tesislerinde maliyet tasarrufuna yönelik iyileştirmeler sağlıyor

(2021-11-22)
NSK'nın Life-Lube® rulman üniteleri, yiyecek ve içecek sektöründe giderek daha popüler hale geliyor ve bunun iyi bir nedeni var. Bu gelişmiş rulmanlar, Silver-Lube® yatakların korozyona dayanıklı özelliklerini, Molded-Oil rulmanların mükemmel sızdırmazlık ve yağlama özellikleriyle birleştiriyor.

NSK Super-TF oynak makaralı rulmanları, kontamine olmuş ortamlarda uzun hizmet ömrü sağlar

(2021-11-15)
Üretim için çok önemli olan makine ve ekipmanlardaki beklenmedik rulman arızaları, değiştirilen parçalar, iş gücü ve arıza giderme süresi bakımından son derece maliyetli olabilir ve bunların net karlılık üzerinde olumsuz etkisi vardır.

NSK Self-Lube® rulmanları zorlu koşullarda güvenilirliğini kanıtlıyor

(2021-11-05)
NÜç dudaklı keçe ve uç kapak koruyuculu NSK Self-Lube® rulmanlar, taş ocakları, madencilik ve inşaat gibi sektörlerdeki zorlu çalışma koşullarında uzun çalışma ömrü sunuyor.

NSK TL oynak makaralı rulmanları ile rekabet avantajı elde edin

(2021-10-25)
NSK TL serisi oynak makaralı rulmanları dünyanın dört bir yanında farklı kağıt üretim makinesi uygulamalarında aktif şekilde kullanılıyor.

NSK ProKIT kataloğunu artık PDF olarak indirebilirsiniz

(2021-10-14)
Otomotiv Yenileme Pazarı (AAM) hizmet veren tüm şirketler artık NSK'nın ProKIT kataloğunun yeni yayınlanan PDF versiyonundan yararlanabilir.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.