Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

531 sonuçlar

NSK Self-Lube® rulmanları zorlu koşullarda güvenilirliğini kanıtlıyor

(2021-11-05)
NÜç dudaklı keçe ve uç kapak koruyuculu NSK Self-Lube® rulmanlar, taş ocakları, madencilik ve inşaat gibi sektörlerdeki zorlu çalışma koşullarında uzun çalışma ömrü sunuyor.

NSK SWR oynak makaralı rulmanlar, sürekli dökümün getirdiği zorlukların üstesinden başarıyla geliyor

(2021-09-27)
Sürekli döküm makinelerinde kullanılan rulmanlar; yüksek sıcaklıklar, ağır yükler, oldukça düşük çalışma hızları, su/su buharı ve kireç içeren zorlu çalışma koşullarında dayanıklılık göstermek zorundadır. Bu çalışma koşullarında aşınma, pullanma ve kırılma gibi rulman arızaları görülmesi doğaldır.

NSK'nın üç dudaklı keçeleri rulmanlar için üst düzey koruma sağlar

(2021-09-20)
Yüksek kontaminasyonlu koşullarda çalışan rulmanlar birçok özelliğe sahip olmalıdır. Son derece verimli bir keçe aranjmanına sahip olması ise birinci önceliktir.

NSK'nin küçük vidalı millerinden büyük performans

(2021-09-13)
NSK Lineer Hareket Kontrol tarafından sunulan yeni yüksek hızlı minyatür geniş hatveli vidalı miller kullanıcılara, ürünün üretim süresini kısaltmak, ekipmanın boyutunu küçültmek ve güç tüketimini azaltmak gibi bir dizi önemli fayda sağlıyor.

NSK'nin oynak makaralı rulmanlarını kullanan ağır sanayi şirketleri kârlı çıkıyor

(2021-09-06)
NSK, bir yılda, sayısız farklı sektörde ve uygulamada kullanılan milyarlarca rulman üretmektedir.

Abkant pres uzmanı da NSK yüksek yüklü vidalı milleri tercih ediyor

(2021-08-30)
Önceki nesil makinelerde elde ettiği başarının ardından önde gelen bir abkant pres üreticisi, en son elektrikli modeli için yeniden yüksek kaliteli NSK vidalı milleri tercih ediyor.

NSK Self-Lube® rulman üniteleri, çelik fabrikasının 292.136€ tasarruf yapmasını sağladı

(2021-08-23)
Bazı sektörler ve uygulamalar, rulmanlara oldukça zorlu görevler yüklerler. Örneğin, çelik üretiminin çalışma ortamı ve bu ortamda görülmesi olası rulman arızaları, üretim için büyük bir tehdit oluşturur.

İşleme merkezlerinde frezelenen parçaların yüzey kalitesini artırmak için somun soğutmalı vidalı miller kullanılıyor

(2021-08-16)
NSK'nin somun soğutmalı vidalı milleri, mekanik tahrik bileşenli takım tezgahları hassasiyetinde yeni standartlar belirliyor. Bu durum sadece NSK'nin kendi testleri ile değil, çok tanınan bir takım tezgahı üreticisi olan CHIRON Group tarafından gerçekleştirilen testlerle de doğrulanıyor.

Çelik tesisi NSK'nin oynak makaralı rulmanlarıyla yaklaşık 70.000 € tasarruf sağlıyor

(2021-07-19)
İspanya'daki bir çelik tesisinde yer alan bir sıcak haddehanede kullanılan rulmanın ömrü beklenmedik şekilde kısa oluyordu ve bu durum oldukça maliyetli üretim kesintilerine yol açıyordu.

Takım tezgâhı üreticisi, NSK'nin hareket kontrol çözümlerinden yararlanıyor

(2021-07-12)
Delme ve bükme tezgâhları tasarımı ve üretiminde küresel çapta uzman olan Euromac yakın zamanda gerçekleştirdiği iki önemli projede NSK'nin vidalı millerinden, lineer kılavuzlarından ve rulmanlarından yararlandı.

Monocarrier units in radiotherapy machines

(2021-07-05)
Monocarrier units in radiotherapy machines - A leading manufacturer of radiotherapy machines is using a Monocarrier linear drive unit from NSK to perform the precise movements and adjustments of the emitter, which projects the finely dosed X-rays or proton beams that kill cancer cells.

Otomotiv fabrikası, NSK lineer kılavuzlarına geçilmesiyle yılda 577.000 € tasarruf sağlamaktadır.

(2021-06-28)
Meksika'da bulunan büyük bir otomotiv fabrikasında, kritik proses bileşeni yıkama makinelerinde ayda ortalama dört lineer kılavuz arızası yaşanması üzerine NSK'nin NH serisi lineer kılavuzlara geçilmesiyle ciddi ölçüde tasarruf sağlanmıştır.

Doğru rulman montaj araçları ve eğitimi cam geri dönüşüm tesisinin tasarruf etmesini sağladı

(2021-06-21)
NSK'nin sunduğu kısa bir eğitim ve uzman araçların kullanılması gibi basit iki önlem sayesinde cam geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren bir şirket rulman değişimi için gereken iş gücü maliyetlerini dört kat azalttı ve monte edilen rulmanların hizmet ömrünü artırdı.

NSK, EV motorları için dünyanın en hızlı bilyalı rulmanını geliştiriyor

(2021-06-14)
NSK, elektrikli araç (EV) motorları için 1,8 milyon dmN'nin(1) üzerine çıkan ultra yüksek hızlı üçüncü nesil bilyalı rulmanlar geliştirdi.

NSK DH/DS serisi lineer kılavuzları ile daha uzun çalışma ömrü

(2021-06-07)
Yeni uzun ömürlü DH/DS serisi ile NSK, şirketin standart alternatifine oranla iki kat daha uzun ömür sağlayan lineer kılavuzlar sunabiliyor.

Sürekli döküm çevrim içi eğitim modülü NSK Academy platformunda kullanıma sunuldu

(2021-06-02)
Büyük beğeni toplayan NSK Academy çevrim içi platformuna, sürekli döküm adlı yeni bir eğitim modülü dahil edildi.

NSK, dairesel enterpolasyon sırasında takım tezgâhı kadran hatalarını azaltıyor

(2021-05-21)
Dairesel enterpolasyon sırasında takım tezgâhı kadran hatalarının görülmesi bilinen bir sorundur. NSK'nin yenilikçi yapısı sayesinde bu istenmeyen olayın etkilerini azaltmak mümkündür.

Eğitim ve kaliteli araçlar rulman hizmet ömrünü uzatıyor

(2021-05-17)
Eğitim ve kaliteli araçlar rulman hizmet ömrünü uzatıyor

Patentli kafese sahip NSK rulmanları performansı artırıyor

(2021-05-10)
Patentli kafes tasarımıyla geliştirilen yeni NSK oynak makaralı rulman serisi, sektör için daha önce görülmemiş üretkenlik, güvenilirlik ve yük kapasitesi sunuyor. Optimize edilmiş kafes, iç gerilimi azaltır ve kılavuz bileziği gereksinimini ortadan kaldırır.

NSK Monocarrier üniteleri, tıbbi laboratuvar örneklerinin hassas ve hızlı bir şekilde işlenmesini sağlıyor

(2021-05-06)
Tıbbi teknoloji alanına yönelik olarak otomatikleştirilmiş analiz ekipmanları üreten bir şirket, örnekleri hem hızlıca hem de hassas bir şekilde işlemek için iki eksenli lineer bir sistem kullanıyor.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.