Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Cement plant

NSK olarak planlanmamış kesintilerin bir seçenek olduğuna inanmıyoruz -bu yüzden makinanızın tüm yıl boyunca çalışmasını sağlıyoruz...

Çimento, klinker-tuğla, hazır beton ve agrega endüstrileriyle birlikte çalışıyor, deneyim ve bilgimizi endüstriyel süreç ve sorunlarınıza dayandırmayı sürdürüyoruz. NSK mühendisleri, ekipman üreticileri ve son kullanıcılarla kurulan yakın işbirliği sayesinde ihtiyaçlarınızı anlayabiliyor ve planlanmamış duraklama süreleri, kirlenme ve titreşim ile ilgili sorunlarınızı çözerek makinalarınızın tüm yıl boyunca sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

NSK, güvenilirlik, kalite ve azaltılmış bakım gibi kritik faktörlere yönelik rulmanlar, servis ve çözümler sunar - böylece çalışma sürenizin iyileştirilmesinde size yardımcı olur.

Kirlenme en büyük probleminiz mi?

Tesisin güvenilirliği üretim hedeflerine ulaşmanın anahtarıdır

Nem, ısı, toz, titreşim veya yük- makinanızın çalışma koşulları ne olursa olsun, kullanım ömrünü ve performansını yükseltebilirsiniz.

Kirlenme her yerde ve her zaman olabilir ve genelde üretimde planlanmayan duraklama süreleri yaratarak rulman verimliliğini azaltan sorunlara neden olur. Erken rulman arızalarının %80'i yetersiz veya kalitesiz yağlama ve yüksek kirlenme seviyelerinden kaynaklanmaktadır.

NSK dört temel teknolojisi sayesinde, kirlenme nedeniyle ortaya çıkan kabarma, dökülme, soyulma ve aşınmaya karşı dayanıklı rulmanlar üreterek, malzeme, yağlama, sızdırmazlık ve rulman tasarımı konusunda yenilikçi olma özelliğini sürdürmektedir.

NSK, verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olacak endüstriyel deneyim ve mühendislik bilgileri sayesinde, uygulamanız ne olursa olsun (kireç fırınları, öğütme değirmenleri, bilyalı öğütücüler, pompalar ve dişli kutuları, hidrolik pres, fanlar ve vantilatörler, motorlar ve konveyörler...) size amaçlarınıza uygun bireysel çözümler sunmaktadır.

Cement mill

Arızalar nasıl giderilebilir?

Sorunun asıl nedeni hiçbir zaman rulmanlar olmasa da, konveyörlerdeki ana arıza noktası öncelikle kasnaklardaki rulmanlar, daha sonra ise motor ve dişli kutularındaki rulmanlardır. Rulman ömrünün uzatılması, taşıma bandının ömrünün uzatılması konusunda büyük öneme sahiptir.

NSKHPS serisi oynak makaralı rulmanlar, tam anlamıyla bunu başarmak, yani arıza oranlarını azaltıp kullanım ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.
NSK TF - Güçlü çelik rulmanları, kirlenmeden kaynaklanan aşınmaları azaltarak zorlu uygulamalarda bile üretim verimini artırmaktadır.
NSK Molded-Oil rulmanları, yağlama sorunlarının üstesinden gelmeniz ve yağlama arızaları ile yağlama ihtiyaçlarını azaltmanız konusunda size yardımcı olur.
NSK Uzun Ömürlü-VS oynak makaralı rulmanlar, çok az bakım gereksinimiyle yüksek çalışma güvenirliği sunmaktadır ve en ağır gerilimlerde hatta hatalı hizalama koşulları altında bile çalışmasını sürdürebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu rulmanların seçimi, sorunlarınızı en aza indirmenizi sağlayacaktır. NSK mühendisleri, makinanız, uygulamalarınız, süreçleriniz ve çalışma koşullarınız için en uygun rulmanı seçmenize yardımcı olarak makinanızdan en yüksek verimi almanızı sağlamak için her zaman hazırdır.

Bir pompanın sürekli çalışmasını nasıl sağlayabilirsiniz?

Hiçbir şey sonsuza dek sürmez, fakat kullanım süresi uzatılabilir!

Pek çok şirket, arıza yapana kadar pompalarını ihmal eder, arıza gerçekleştikten sonra ise, pompaları en kısa sürede tekrar çalıştırabilmenin yollarını arar. Pompalar, çimento ve benzeri endüstrilerde kullanılan makinalarda ve bu endüstrilerdeki proseslerde hayati öneme sahip araçlar olmalarından ötürü etkin ve verimli çalışmaları son derece önemlidir. Doğru bakım ve yağlama sayesinde daha uzun çalışabilirler.

Dünyada en yaygın kullanılan santrifüj pompalarda en sık rastlanan sorun keçeler, yağ ve rulmanlarlardan kaynaklanır. Her üç bileşen birbiriyle bağlantılıdır, keçelerde sorun meydana gelirse rulmanlar da arıza yapar, ya da yeterli yağ yoksa rulman daha çabuk arızalanır.

NSK mühendislerine danışarak, daha uzun kullanım ömrü sağlayabilirsiniz. Mühendislerimiz, rulmanlarınızdan ve pompalarınızdan en yüksek verimi alabilmenizi sağlamak amacıyla uygulamalarınızı ve bakım sorunlarınızı analiz ederek, bu sorunların çözümünde size yardımcı olabilir.

Pumps in contaminated environments

Sorunlarınıza gerçek çözümler!

Sektördeki rekabetçi konumunuzu korumanız için sizinle birlikte çalışıyoruz.

NSK'nın, zaman ve para kaybı yaşatan sorunların çözümüne doğrudan odaklanan Değer Katma Programı ile size daha yüksek güvenilirliğe ve daha fazla verimliliğe erişmede yardımcı olduğunu biliyor musunuz? Kanıtlanmış performansa sahip bu program, sürecin her aşamasında şirketinize başarı olarak geri dönecektir.

NSK'nın her süreçte gerçek faydalar ve sonuçlar sağlama konusunda, size nasıl yardımcı olduğunu keşfedin: AIP - Değer Katma Programı

Cement Survey

TF Serisi Rulmanlar

Zorlu koşullar altında üstün dayanıklılık sunabilmek için tasarlanmıştır... >>

 

NSKHPS Serisi Eğik Bilyalı Rulmanlar

Yüksek hız, uzun ömür, düşük titreşim ve sessiz çalışma gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır... >>

Molded-Oil Rulmanlar

Molded-Oil ile yağlanan rulmanlar, paslandırıcı, tozlu ve kirli ortamlarda kullanım için idealdir. >>

CA-VS Serisi Oynak Makaralı Rulmanlar

CA-VS serisi, ağır çalışma koşullarına ve yoğun titreşime dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır... >>

Entegre Rulman Grupları

Titreşimli elek imalatçıları için ihtiyaca özel üretilen rulman yataklarıdır... >>

  • Başarı Hikayeleri

    Maliyet tasarruflarımız başarımızın en iyi kanıtıdır. Endüstriyel bazda örnek başarı hikayelerinin listesi için lütfen tıklayın. >>

  • Teknik Sorgulama

    Yeni bir çözüm mü arıyorsunuz? Teknik talep formunu doldurun ve NSK teknik ekibinin bir üyesi mümkün olan en kısa sürede size yardımcı olacaktır. >>

  • Arıza giderme

    Rulmanlarınızın zamansız veya beklenmedik şekilde arızalanmasına izin vermeyin. NSK arıza giderme araçları ile zahmetten ve paradan tasarruf edin. >>

Başarı Hikayeleri - Animasyonlar

Problemleri başarı çevirmek! Animasyona Başarı Hikayelerimizi izleyin !

Go

Success Stories Animations

Yüklemeler

Çimento Endüstrisiiçin Rulmanlar

Maden ve Çıkarma, Kırma, Öğütme, Harmanlama, Malzeme Hazırlığı, Ön Homojenizasyon, Depolama, Klinker Kırma, Öğütme, Konveyörle Taşıma

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız