Ara
İLETIŞIM

Rulmanlar - 2015-08-13

NSKHPS Serisi

NSK’nin NSKHPS yüksek performanslı standart rulman serisi azalan bakım maliyetleri ve daha kompakt endüstriyel makinalara olan talep ile aynı doğrultuda genişletilmiştir. Sabit bilyalı rulmanlar, silindirik makaralı rulmanlar, yüksek hassasiyetli eğik bilyalı rulmanlar ve vidalı mil destek rulmanı eksenel eğik bilyalı rulmanların tümü, popülerliği zamanla artan bu seriye eklenmiştir. NSKHPS rulmanları, hizmet ömrünü önemli miktarda uzatabilir ve limit hızını %20’ye kadar arttırabilir.

NSK 2004 yılında, NSKHPS serisindeki ilk ürünü olan oynak makaralı rulmanları piyasaya çıkardı. 2009 yılında eğik bilyalı rulmanların ilave edilmesi ile seri daha da genişletildi. Şu anda altı türü mevcut olmak üzere toplamda yaklaşık 30.000 NSKHPS ürün çeşidi sunuluyor. Böylece makina üreticilerine her tür modern makina uygulaması için emsalsiz bir seçenek sunuluyor.

NSKHPS silindirik makaralı rulmanlar temel yük değeri bazlı hizmet ömrü açısından geleneksel rulmanlardan %60 daha uzun ömürlüdür. Sabit bilyalı rulmanlar, yüksek hassasiyetli eğik bilyalı rulmanlar ve vidalı mil destek rulmanı eğik bilyalı rulmanlar %15 daha uzun ömürlüdür.

NSKHPS serisi şu an, NSK’nin yüksek doğruluk, universal uygunluk, optimum yüzey işlemi, sıcaklık istikrarı ve düşük bakım gereklilikleri gibi alışılmış avantajları nedeniyle rekabette yeniliklerle fark yaratmak isteyen makina yapımcılarının birinci tercihidir.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.