Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Kurumsal - 2021-03-15

Dr Ulrich Nass, Vice President of NSK Ltd. and CEO of NSK Europe, and Marcel Van Helten, CEO and President of Brüel & Kjær Vibro

1 Mart 2021'den itibaren Brüel & Kjær Vibro (B&K Vibro), NSK Ltd. çatısı altında faaliyet göstermeye başladı. Bu tarihte B&K Vibro'nun Darmstadt, Almanya'da bulunan merkezi tarafından, bu birleşmenin sebebini özellikle çalışanlara anlatmak için çevrimiçi bir karşılama etkinliği düzenlendi.

Etkinlikte söz alan NSK Ltd. Kıdemli Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Saimon Nogami, NSK'nin bu birleşme ile neyi amaçladığını anlattı: "B&K Vibro'nun aramıza katılmasıyla uzmanlık alanımızı genişletmiş olduk ve gelişmiş durum izleme hizmetleri sunarak şirketin ticari faaliyetlerinde artışa gitme fırsatını yakaladık. Bu birleşme, yalnızca yüksek kaliteli hareket bileşenleri değil, aynı zamanda eksiksiz sistem çözümleri ve hizmetleri de sunma stratejimiz çerçevesinde atılmış bir adımdır". Nihai amacımız, müşterilerin, makinelerinin üretkenliğinde ve üretilen ürünlerin kalitesinde bir artış gözlemlemesi ve böylece kendilerini "akıllı atölye" kavramına daha yakın hissetmesini sağlamaktır.

Bu doğrultuda, B&K Vibro ile gerçekleştirmiş olduğumuz birleşme, birçok sanayi sektörüne erişimimizi hatırı sayılır bir seviyede artıracak. Neticede NSK, dünyanın en büyük üç rulman üreticisinden birisi ve B&K Vibro'nun uzmanlık alanlarından biri de rotasyonel makine ve sistemlerin durum izlemesini gerçekleştirmek. Aynı etkinlikte konuşan B&K Vibro CEO'su ve Yönetim Kurulu Başkanı Marcel Van Helten ise şunları söyledi: "Bugün şirketimiz için çok heyecan verici bir gün. NSK'nin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz."

Bu birleşimin NSK'yi, CMS çözümleri alanında önemli bir aktör haline getireceğine inandığını belirten NSK Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve NSK Europe CEO'su Dr. Ulrich Nass, sözlerine şöyle devam etti: "B&K Vibro'nun uzmanlığını ve tanınırlığını, dünyanın dört bir yanında yer alan müşterilerimiz için başarılı projeler geliştirmek ve müşterilerimize yüksek kaliteli CMS çözümleri sunmak amacıyla kullanacağız".

Önümüzdeki haftalarda, NSK ve B&K Vibro'nun yönetim kadroları bir araya gelerek bu stratejiyi uygulamak için somut bir yol haritası geliştirecek. 

Basın resmi

Sanal karşılama etkinliğinde NSK Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda NSK Avrupa CEO'su Dr. Ulrich Nass (sol) ile B&K Vibro CEO'su ve Yönetim Kurulu Başkanı Marcel Van Helten (sağ), ortak büyüme stratejisini çalışanlara anlattı.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız